رنگ لباس مناسب با پوست من

رنگ لباس مناسب با پوست

رنگ لباس مناسب با پوست من

رنگ لباس مناسب با پوست ، گاهی اوقات پیش آمده است که شما از دوستانتان بخواهید تا درباره رنگی نظر بدهند، هدف شما از این کار درک میزان علاقه آن ها به رنگی خاص است. اما چرا یک رنگ برای یک فرد زیبا ودلپذیر به نظر میرسه؟ و یا شما چگونه تشخیص می دهید یک رنگ مناسب شما می باشد یا خیر؟

یک نکته بسیار مهم را فراموش نکنید قوانین مربوط به رنگ ها ثابت نیستند، به این منظور که اگر شما به رنگ خاصی علاقه دارید ولی آن رنگ برای شما مناسب نیست استفاده از آن رنگ را کنار نذارید و از یک کفش و یا یک روسری با رنگ مورد علاقه خود حتما استفاده کنید.

آمادگی برای تشخیص رنگ صحیح پوست

رنگ لباس متناسب با پوست من
رنگ لباس متناسب با پوست من

شما باید رنگ پوست خود را به درستی تشخیص دهید. رنگ پوست شما می تواند بر اثر عواملی همچون آفتاب سوختی و یا مصرف برخی از داروها تغییر کند. اولین کاری که برای تشخیص صحیح رنگ پوستتان باید انجام دهید این است که صورت خود را کاملا تمیز کنید به طوری که اثر هیچ گونه کرم و یا لوسیونی بر روی پوست صورت شما باقی نماند. بعد از اینکه صورت خود را شستید حدود ۱۵تا۳۰ دقیقه صبر کنید تا قرمزی آن رفع شود. توجه کنید برای تشخیص رنگ صحیح پوست خود نباید زیر نورهای بسیار روشن و یا نورهای مصنوعی قرار بگیرید.

تعیین رنگ پوست شما

رنگ لباس متناسب با پوست
رنگ لباس متناسب با پوست

برای این کار از یک تکه کاغذ سفید استفاده کنید. کاغذ را نزدیک پوست خود نگاه دارید و رنگ پوست خود را با کاغذ مقایسه کنید.
اگر پوست شما مایل به رنگ های همچون زرد، سبز و یا قهوه ای روشن بود، رنگ پوست شما گرم است.
اما اگر پوست شما مایل به رنگ های صورتی شفاف و یا آبی بود پوست شما جز دسته ی رنگ های سرد قرار دارد. هم چنین اگر رنگ پوست شما نزدیک به خاکستری بود آن گاه شما یک رنگ پوست خنثی را دارید. اما دسته آخر، اگر پوست صورت شما لک و یا چروکی دارد که باعث می شوید نتوانید رنگ مناسب پوست خود را درست تشخیص دهید، از یک دوست بخواهید که تست کاغذ را برایتان انجام دهد.

راه حل دوم برای تشخیص رنگ صحیح پوست

به رنگ رگ های موجود در مچ دستتان نگاه کنید اگر رنگ این رگ ها آبی و یا بنفش است پوست شما سرد می باشد و اگر این رگ ها سبز هستند پوست شما جز دسته رنگ های گرم قرار دارد. اگر بازهم نتوانستید تشخیص بدهید از دوستانتان بخواهید این کار را برای شما انجام دهند.

چگونه پوست شما به آفتاب واکنش نشان می دهد؟

رنگ لباس مناسب با پوست.
واکنش پوست های مختلف در مقابل آفتاب

افرادی که پوست صورت آن ها به سادگی دچار آفتاب سوختگی میشود معمولا افرادی با رنگ پوست گرم هستند و آن دسته از افرادی که پوستشان در برابر نور خورشید دچار سوزش میشود معمولا جز دسته رنگ پوست های سرد قرار میگیرند.
خانم هایی که پوست تیره ی دارند هم ممکن است دچار آفتاب سوختگی شوند هم چنین افرادی که رنگ پوست خنثی دارند، ممکن است در برابر آفتاب هم سوزش و هم خارش داشته باشند.

رنگ لباس مناسب با پوست های گرم

رنگ لباس مناسب با پوست های گرم
رنگ لباس مناسب با پوست های گرم

 

سلبریتی هایی همچون کلر دان، جسیکا آلبا، کیم کارداشیان و بیونس نیز مانند شما رنگ پوست گرمی دارند.
برای شما که پوستی گرم دارید بهتر است از رنگ های طبیعی استفاده کنید. این رنگ ها شامل قرمز، نارنجی و طلایی یا زرد می باشد.
همچنین رنگ هایی مانند زیتونی و یا سفید هم برای شما مناسب است درضمن از تی شرت هایی با رنگ یخی و یا جواهراتی با رنگ یاقوت کبود استفاده کنید تا این رنگ ها پوست شما را کمی متمایل به خاکستری کنند.

رنگ لباس مناسب با پوست های سرد

رنگ لباس مناسب با پوست های سرد
رنگ لباس مناسب با پوست های سرد

سلبریتی هایی همچون کیت بلانشت، نیکول کیدمن، مندی کالینگ و لوپیتا نیونگو نیز مانند شما رنگ پوست سردی دارند.
بهترین رنگ برای این نوع پوست ها رنگ های سردی هم چون رنگ آبی دریا است. توصیه می کنیم از پیراهن هایی با رنگ های روشن استفاده کنید که رنگ های گرم کمی در آن هابه کار رفته است.

رنگ لباس مناسب با پوست های خنثی

رنگ لباس مناسب با پوست های خنثی
رنگ لباس مناسب با پوست های خنثی

افرادی همچون جولیان مور، آنجلینا جولی، جولیا رابرتز و کری نیز مانند شما رنگ پوست خنثی دارند.
خبر خوش برای شمای که رنگ پوست خنثی دارید این است که میتوانید از هر رنگ لباسی که می خواهید استفاده کنید.
ولی اگر از رنگ های کمی تیره تر استفاده کنید جذاب تر به نظر می رسید.رنگ هایی مانند صورتی، سبز، زرد و قرمز رنگ های مناسبی برای شما هستند و این نکته را فراموش نکنید که از این رنگ ها در تن پایین استفاده کنید مثلا از صورتی کمرنگ و یا زرد ملایم.

رنگ های مناسب برای هر نوع رنگ پوستی

رنگ لباس مناسب برای هر نوع پوستی
رنگ لباس مناسب برای هر نوع پوستی

برخی از رنگ ها وجود دارند که برای هر نوع پوستی مناسب هستند. رنگ سفید جز این دسته از رنگ ها می باشد که معمولا با رنگ هر نوع پوستی سازگاری مناسبی دارد. صورتی طبیعی نیز برای اکثریت افراد رنگ مطلوبی به حساب می آید هم چنین ترکیب رنگ آبی و سبز همیشه برای انتخاب خوبی رنگ لباس هستند به این علت که این ترکیب رنگ به هر نوع رنگ پوستی جذابت خاصی می دهد.

منبع :

http://www.thelist.com/20621/best-clothing-colors-skin-tone/

One thought on “رنگ لباس مناسب با پوست من

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این وب سایت به فروش می رسد.

اطلاعات بیشتر : تماس با 09123037212