چاق ها نیز می توانند شیک پوش باشند

چاق های شیک پوش

پیشنهاد های از مد کده

چاق های شیک پوش بسیاری از افراد چاق که دارای اضافه وزن هستند.

برای پوشیدن لباس مشکل دارند و یکی از دغدغه های آنها نوع لباسی است که می خواهند بپوشند تا لاغرتر نشان داده شوند. در واقع یکی از انگیزه های افراد چاق برای لاغری، لباس پوشیدن آن هاست. آنها دوست دارند لاغر و متناسب تر به نظر برسند.

 بهترین روش برای داشتن تیپی مناسب، کاهش وزن و لاغری است اما اگر تصمیم به لاغری ندارید با رعایت اصولی می توانید مناسب تر به نظر برسید و با این روش ها  اعتماد به نفس تان در جمع حفظ شود.

یک طراح لباس معتقد است توجه به مواردی چون رنگ، سایز لباس می تواند بخش هایی از بدن آن ها را که به دلیل اضافه وزن برآمده است را بپوشاند و فرد چاق را لاغرتر و متناسب تر نشان دهد. در  ادامه توصیه هایی را برای لباس پوشیدن افراد چاق بیان می کنیم تا اصول شیک پوشی برای آنها رعایت شود.

در این مورد می توانید از مطالب گفته شده در مقاله “بدون رژیم غذایی لاغر شوید” نیز بهره ببرید.

شلوارهای راسته نپوشید

شلوارهای جین و راسته، پاها را چاق تر نشان مید هد.

بهتر است شلوارهایی بپوشید که در قسمت ران تنگ باشد و در پایین کمی گشاد و دم پا باشد. اگر از شلوارهایی که در کناره آن جیب باشد استفاده کنید.

پاهایتان پهن تر به نظر می رسد. کمر شلوار را اندازه بگیرید تا شکم از کمر شلوار بیرون نزند، در این صورت بالاتنه شما بلندتر از پایین تنه به چشم می آید و نمای زشتی خواهد داشت.

دامن های پلیسه دار بپوشید

اگر شما پهلو پایین تنه چاقی دارید از دامن های پلیسه استفاده کنید ودامن های راسته نپوشید. در صورتی که مچ و ساق پاهایتان چاق است از دامن های بلند تا زیرقوزک پا استفاده کنید و کفش تان بیش از ۶ سانتی متر نباشد. بهتر است از  کفش ها بدون پاشنه استفاده نکنید.

پارچه های نرم و لطیف را انتخاب کنید

پارچه های سفت شما را چاق تر و بزرگ تر نشان می دهد در صورتی که پارچه های نرم و لطیف روی بدن می نشینند و کمتر اضافه وزن را در قسمت های مختلف بدن نشان می دهند. بهتر است از پیراهن های یقه هفت استفاده  کنید تا شما ر الاغرتر نشان دهد و به هیچ وجه از پیراهن های یقه اسکی و یقه بلند استفاده نکنید. از لباس هایی استفاده کنید که دور گردن آنها به اندازه دور گردن شما باشد. می توانید با یک گردنبند بلند تمرکز افراد را به سمت گردنبند ببرید تا بزرگی سینه های شما نشان داده نشود. از یک گوشواره بلند نیز استفاده کنید تا صورت تان را لاغرتر نشان دهد.

لباس تنگ یا خیلی گشاد نپوشید

به هیچ وجه لباس های گشاد و آزاد نپوشید. بسیاری از  افراد چاق باور دارند که اگر لباس گشاد و بلند بپوشند لاغرتر به نظر می رسند اما این باور اشتباه است و پوشیدن این لباس ها آنها را چاق تر نشان می دهد. بهتر است لباس هایی بپوشید که برش دار باشد تا بخش های مختلف بدنتان را با ایجاد خطای دید بپوشاند. از طرفی لباس نباید آنقدر تنگ باشد که برآمدگی های بدن شما را نشان دهد. از پوشیدن لباس هایی که یک جلیقه روی آن است یا لباس های پشمی و کلفت خود داری کنید.

از لباس های تیره استفاده کنید

لباس های رنگ روشن باعث می شود شما چاق تر نشان داده شوید. بهتر است از لباس های رنگ تیره استفاده کنید. بهتر است از بلیز های تیره با شلوارهای دم پا استفاده کنید تا لاغرتر به نظر برسید. دامن بلند وتیره نیز گزینه مناسبی می باشد.

باید رنگ بلیز و شلواری که انتخاب می کنید به هم نزدیک باشد تا باعث نشود یک بخش از بدنتان بیشتر به چشم آید. رنگ  های تند با طرح های پررنگ و برجسته در بالاتنه باعث می شود توجه بیشتری را جلب کند و ایرادهای بالاتنه شما را بپوشاند. از لباس هایی که راه راه های عمودی و باریک به رنگ تیره دارد استفاده کنید.

اگر دوست دارید از یک پیراهن کوتاه یا تونیک به رنگ روشن استفاده کنید، از یک کمربند تیره و مدل دار استفاده کنید تا نگاه دیگران به سمت کمربند منعطف شود و لاغرتر به نظر برسید.

کت مناسب انتخاب کنید

از پوشیدن کت هایی که یک یا دو دکمه دارند  خودداری کنید و کت های سه دکمه بپوشید. کت های سه دکمه شما را بلند تر و باریک تر نشان می دهد. دکمه ی بالای کت را باز بگذارید تا برای حرکت کردن مشکل نداشته باشید، در این صورت  کمتر جلب توجه خواهید کرد و لاغرتر به نظر می رسید. بهتر است در هنگام نشستن یا ایستادن خمیده نباشید تا کمی لاغرتر به نظر برسید.

لباس های برشدار انتخاب مناسبی است

اگر بالاتنه چاقی دارید از بلیزهای ساده و برشدار استفاده کنید و دامن هایی تن کنید که دارای گره و چینی در ناحیه کمر هستند با این د و انتخاب لاغرتر به نظر می رسید و اضافه وزن بالا و پایین تنه شما پوشیده می شود.

اگر از لباس هایی استفاده کنید که در ناحیه پهلوی آنها نواری تیره رنگ وجود دارد، هم قدتان بلندتر به نظر می رسد و هم اضافه وزن تان کمتر به چشم می آید.

پیراهن های کمر دار برآمدگی بدن و پهلوی شما را می پوشاند. می توانید از یک کمربند باریک استفاده کنید. کمربند را دور شکم ببندید زیرا در صورتی که بالای شکم یا زیرشکم ببندید تناسب اندام شما از بین خواهد رفت.

امید وارم از مقاله چاق های شیک پوش لذت برده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این وب سایت به فروش می رسد.

اطلاعات بیشتر : تماس با 09123037212